Weź udział w II Ogólnopolskiej Konferencji “Autyzm w rodzinie – wyzwanie naszych czasów?”

W ramach Europejskiego Tygodnia Autyzmu 1 i 2 grudnia w Ośrodku Polanika w województwie świętokrzyskim odbędzie się II Ogólnopolska Konferencja “Autyzm w rodzinie – wyzwanie naszych czasów?”. To już druga edycja wydarzenia skierowanego do rodzin zmagających się z autyzmem. W zeszłym roku w spotkaniu udział wzięło blisko 100 osób.

Konferencja ma na celu zwiększenie świadomości rodziców w zakresie codziennego wychowywania i ćwiczenia z dzieckiem z autyzmem. Chcemy, by rodzice nawiązali również kontakt ze sobą nawzajem, by wymienić się bezcenną wiedzą.

Merytoryczna i praktyczna wiedza to tylko jedna strona spotkania. Organizatorzy stawiają na integrację i przygotowali również wieczorne ognisko dla uczestników, a w trakcie prelekcji całodniowe animacje dla dzieci.

2 grudnia w niedzielę dzieci z autyzmem wejdą bezpłatnie basen Polanika. Będzie również możliwość zwiedzenia ze zniżką oceanarium Oceanika.

Zapraszamy wszystkich rodziców i opiekunów dzieci z autyzmem. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Zapisy są obowiązkowe do 28 listopada.

Szczegóły i rejestracja

 

Udogodnienia dla rodzin z dziećmi:
,
,
,

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola oznaczone są: *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.