Niedługo Dzień Ojca (23 czerwca) – nietypowy pomysł na prezent?

W najbliższym czasie czeka nas kilka okazji do świętowania i to dla całej rodzinki. W pierwszej kolejności jest Dzień Matki, który obchodzimy 26 maja – w tym roku przypada on na Boże Ciało. Tydzień później, bo 1 czerwca, przyjdzie czas na obdarowanie prezentami naszych pociech z okazji Dnia Dziecka. Ja jednak chciałabym przejść od razu do Dnia Ojca (23 czerwca), ponieważ całkiem niedawno rozmawiałam ze znajomym na temat dość ciekawego pomysłu na prezenty dla mężczyzn 😉 

REKLAMA:

Znajdź pomysł na idealny prezent dla swojego mężczyzny

Niektórym z naszych mężów marzy się motor, a większość z nas, kobiet, kategorycznie zabrania jego zakupu. Mój mąż też już robił podchody w tym kierunku ;> ale boję się nawet pomyśleć o tym, że kiedykolwiek mogłoby do tego dojść. Z relacji znajomego wiem, że to standardowy problem, bo albo żona nie pozwala, albo nie ma kasy na porządny jednoślad. To, co najciekawsze, to że kobiety często decydują się na wypożyczenie motocyklu na kilka dni właśnie po to, żeby z jednej strony zrobić fajny prezent mężom, a z drugiej, aby dali już spokój z jego zakupem 😉 Ponieważ Dzień Ojca wypada pod koniec roku szkolnego, w idealną porę roku na takie jazdy, pomyślałam, że wspomnę o tym w ramach pomysłu na prezent.

Motocykl Yamaha YBR 125

Ceny zaczynają się od ponad 100 zł za dobę, więc spokojnie można sobie pozwolić na to, aby opłacić taki prezent. Z tego co się orientuję, wypożyczalnie znajdują się głównie w stolicy i Gdańsku – tam jest ich nawet kilka. Sama planuję w tym roku wyjechać nad morze, jak pewnie wiele z Was, więc jeśli nie macie aż tak panicznego strachu na widok motocykla jak ja 😉 warto pomyśleć o zaskoczeniu mężów i sprezentować im chociaż kilka godzin jazdy.

I jak? Ile z Was zdecydowałoby się na tak odważny pomysł? 😉

komentarzy: 1

  1. Dominik -  25 maja 2016 - 08:31

    Świetny pomysł, chociaż wolałbym taki motocykl dostać na dłużej niż jeden dzień 🙂

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola oznaczone są: *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.