Leśny Dworek Winnica

W Darłowie (woj. zachodniopomorskie) można się zatrzymać w Leśnym Dworku. Jest to ciche i spokojne miejsce, oddalone 5 km od morza. Do plaży można dojechać samochodem w przeciągu 10 minut. Oferowane jest zakwaterowanie w drewnianych, przytulnych domkach albo w apartamentach w pensjonacie. Istnieje możliwość wypożyczenia potrzebnych gadżetów dla dzieci np. łóżeczka, niani elektronicznej, wanienki.

Do dyspozycji gości pozostają m. in. basen, kort tenisowy, siłownia. Jeśli macie ochotę na rowerowe przejażdżki, to można wypożyczyć jednoślady na miejscu. Na terenie ośrodka znajduje się zadbany staw z plażą na której można wylegiwać się na leżakach i korzystać ze słonecznej aury. Wyznaczone jest też miejsce do zrobienia ogniska czy grilla.

Wędkarze (sprzęt własny lub możliwość wypożyczenia) mogą uskuteczniać swoją pasję i złowić np. karpia, lina. Fajną atrakcją jest organizowane przez właścicieli wędkarstwo morskie na kutrach „Paweł” oraz „Szyper”.

Przebywając w Leśnym Dworku skosztujesz np. szynkę z dzika, wędzonego węgorza, które w większości są produkowane przez gospodarzy. Na terenie obiektu rozpościera się urokliwy sad, z którego plonów wytwarzane są konfitury z wiśni, powidła śliwkowe, soki, które skonsumujesz na śniadanie. W kuchni możesz też znaleźć mleko prosto od krowy. W jadalni dzieci otrzymają krzesła do karmienia, plastikową zastawę, a gdy będą się chciały pobawić, to przygotowano dla nich specjalny kącik.

Właściciele obiektu z miłości do natury założyli własną winnicę. Dorośli spróbują wytwarzanych na miejscu win.

Najmłodsi klienci mogą się popluskać w małym baseniku albo w dużym (średnia temperatura wody to 22 stopnie) pod okiem rodziców. Do dyspozycji dzieci na świeżym powietrzu pozostaje plac zabaw z licznymi atrakcjami np. piaskownicą, zjeżdżalnią, trampoliną. Warto podkreślić fakt, iż jest on ogrodzony i maluchy same nie powędrują nad staw czy do lasu. Świetnym pomysłem jest wydzielenie kawałka ściany na ogromną tablicę, na której powstają dzieła milusińskich.

W budynku znajduje się sala z zabawkami, książkami. Pasjonaci gier komputerowych czy konsoli nie będą zadowoleni, bo tego typu sprzętu nie ma w ośrodku, ze względu na hołdowanie przez właścicieli hasłu: sport to zdrowie. W zamian dzieci mogą zobaczyć jak się robi przetwory, wędzi szynki…

W Leśnych Dworku może przebywać z wami czworonożny przyjaciel, czyli pies.

Pobyt w Leśnym Dworku to propozycja dla tych, którzy cenią sobie kontakt z naturą. W V edycji konkursu „Hotel Przyjazny Rodzinie” ośrodek otrzymał wysoką notę – 4 słoneczka na 5 możliwych.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola oznaczone są: *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.