Hotel Windsor w Jachrance

Nieopodal Zalewu Zegrzyńskiego położony jest luksusowy kompleks rekreacyjno – wypoczynkowy Windsor. Ten czterogwiazdkowy hotel to propozycja dla najbardziej wymagających klientów. Znakomite wyposażenie obiektu spełni oczekiwania każdego członka rodziny, bez względu na wiek.

Wnętrza urządzone są nowocześnie i przytulnie, zachowując jednocześnie elegancki styl i splendor. Hotelowe restauracje szczycą się wyśmienitą kuchnią, która dogodzi nawet najbardziej wyrafinowanym podniebieniom.

Pobliski park umożliwia zarówno relaks, jak i aktywny wypoczynek na łonie natury, a położony w niedalekiej okolicy port Jachranka oferuje szereg możliwości osobom lubującym się w rekreacji na wodzie.

Dla dorosłych obiekt przygotował nowoczesną strefę Wellness & SPA, w ramach której goście mogą skorzystać z mini basenu z jacuzzi, świata saun, sali fitness i 6 profesjonalnych gabinetów. Nocny klub z kręgielnią i salą bilardową będzie świetną propozycją dla osób ceniących wieczorne rozrywki.

Dzieciom obiekt proponuje szereg udogodnień i atrakcji. Dwa obowiązkowe punkty programu to położony na terenie hotelu park linowy z czterema poziomami trudności oraz Port Jachranka, który oferuje wypożyczenie sprzętu wodnego. Przystań wraz z prywatną plażą i boiskiem do siatkówki zdecydowanie uprzyjemni letnie dni. Najmłodsi goście mogą również skorzystać ze Strefy Malucha z dmuchanym zamkiem, trampoliną i basenem z kulkami. Nie można również zapomnieć o sporej wielkości placu zabaw.

Wewnątrz hotelu znajduje się dobrze wyposażona sala zabaw, istnieje możliwość wypożyczenia rozmaitych gier i zorganizowania zabaw plastycznych. Trochę starszym dzieciom hotel oferuje również salę gier. Niezaprzeczalnym atutem oferty są rozmaite animacje dla najmłodszych gości – inne na każdy dzień tygodnia.

Więcej na stronie hotelu – pod tym linkiem.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola oznaczone są: *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.