HOTEL WARSZAWIANKA Wellness & SPA

Hotel znajduje się w Serocku (województwo mazowieckie) w pobliżu Zegrza (3 km) i Warszawy (35 km do centrum). Obiekt zlokalizowany jest 50 m od Jeziora Zegrzyńskiego. Rozległy teren wokół WARSZAWIANKI pozwala na spokojne spacery z małym dzieckiem w wózku. Obok może jechać bardziej samodzielny smyk na traktorku z pedałami, który udostępni obsługa. Nie ma przeciwskazań, żeby zorganizować rodzinny grill albo ognisko.

Do obiektu należy prywatna plaża. Istnieje możliwość płatnego wypożyczenia leżaków i sprzętu wodnego. Warto rozprostować kości na obiektach sportowych m. in. na korcie tenisowym, boisku do gry w piłkę nożną. Można też skorzystać z rozrywek znajdujących się w budynku np. z kręgielni, siłowni. Hotel oferuje wypożyczenie rowerów na których można jeździć po specjalnie do tego wyznaczonych szlakach.

Dziecko traktowane jest jak VIP – otrzymuje oddzielny check-in, własną kartę meldunkową i osobisty identyfikator. Pokoje dostosowane są do potrzeb nawet dużych rodzin. Do dyspozycji pozostają m.in. łóżeczka dziecięce, wanienki, podgrzewacze do butelek, zabezpieczenia szuflad.

W hotelu stworzono KIDDOS (Centrum Kreatywnej Zabawy), które podzielone jest na różne strefy np. obszar klocków, multimediów. Maluszki swój raj mają w pokoju zabaw KIDDI ROOM. Obiekt jest monitorowany i rodzice mogą obserwować swoje pociechy w wewnętrznym kanale TV. Na świeżym powietrzu najmłodsi goście mogą korzystać z bezpiecznego placu zabaw, w którym zjadą się dmuchane zjeżdżalnie, huśtawki i wiele innych atrakcji. Czas umili pobyt w Domku Ogrodnika i Piotrusia Pana pod czujnym okiem animatorów.

Restauracja przygotowana jest na przyjmowanie wybrednych smakoszy i specjalnie dla nich przygotowano kartę dań. Maluszki dostaną krzesełko do karmienia i plastikową zastawę.

Dużym zainteresowaniem cieszy się Aqua Park. Dla najmłodszych przygotowano specjalną propozycję – basen rekreacyjny w kształcie wyspy, wypełniony wodą o temperaturze 31 stopni. Wiele radości przynosi zabawa na zjeżdżalniach, harce pod wodospadem, gejzerem. Starsze pociechy mają możliwość skorzystania z płatnych lekcji nauki pływania czy nurkowania.

Hotel zapewnia wypoczynek na wysokim poziomie z gwarantowaną satysfakcją całych rodzin.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola oznaczone są: *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.