HOTEL SŁONECZNY ZDRÓJ Medical SPA & Wellness

Wybierając się w podróż na Kielecczyznę warto zatrzymać się w Hotelu Słoneczny Zdrój w miejscowości Busko-Zdrój. Obiekt został oddany do użytku w 2013 r. Dookoła rozpościerają się liczne szlaki turystyczne, którymi warto pospacerować, pomaszerować z kijkami nordic walking czy przejechać rowerem. Sprzęt można wypożyczyć w hotelu.

Pokoje dostosowane są dla rodzin z małym dziećmi. Można poprosić m. in. o łóżeczko, dodatkową pościel, podgrzewacz do butelek. Warto zapoznać się z pisemną informacją o udogodnieniach z jakich można skorzystać. Jest też wykaz ważnych numerów telefonów, np. do apteki, lekarza. Do dyspozycji gości pozostaje apteczka z najpotrzebniejszymi akcesoriami. Znajdzie się nawet jednorazowy termometr do mierzenia gorączki.

„Zmotoryzowane” rodziny mają możność zostawienia wózka w przechowalni. Dużym plusem jest również zainstalowanie przewijaka w publicznej toalecie.

Dorośli mogą m. in. popływać na basenie, skorzystać z sauny, spalić kalorie podczas gry w tenisa, badmintona. Odważni mają możliwość wykupić lot balonem nad Doliną Nidy, podniebną wycieczkę paralotnią czy motolotnią. Zimą można się wybrać na pobliskie lodowisko, a latem na organizowane kilka metrów od hotelu spływy kajakowe.

Każda pociecha ucieszy się z prezentu powitalnego, w skład którego wchodzą zabawki. W hotelu zlokalizowane są dwa place zabaw – jeden w budynku, a drugi na zewnątrz. Dzieci mogą poczytać książki i pograć w gry, które znajdą w hotelowej wypożyczalni. Fajną rozrywką jest gra w kręgle czy pluskanie się w brodziku razem z opiekunem.

Szef kuchni Restauracji Ponidzie serwuje regionalne potrawy, ale nie tylko. Jeśli jesteś na diecie, np. bezmlecznej, bezglutenowej to zgłoś to obsłudze, a na pewno kucharz ugotuje dla ciebie bezpieczne przysmaki. Sala połączona jest z piękną, przeszkloną oranżerią. Dzieci mają osobną kartę dań z repertuarem mniejszych i dostosowanych do ich wieku posiłków. Po wyczerpujących zabawach milusińscy z chęcią zjedzą „Rybkę z ferajny”, „Puchatkowego naleśnika”. Dla urozmaicenia czasu maluszki dostaną kolorowanki.

W hotelu można podreperować stan swojego zdrowia, dzięki możliwości skorzystania z wielu usług medycznych, np. zabiegów z fizykoterapii, balneoterapii. Fajnie, że pomyślano o kobietach w ciąży i przygotowano dla nich specjalną ofertę w SPA.

Na rodzinny wyjazd można zabrać też psa, ale trzeba za jego pobyt zapłacić.

Korzystając z okazji pobytu w Hotelu Słoneczny Zdrój warto pomyśleć o odwiedzeniu pobliskich miejsc, np. Pacanowa, gdzie znajduje się Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka czy Ojcowskiego Parku Narodowego.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola oznaczone są: *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.