Hotel Podklasztorze 3*

Usytuowany w sąsiedztwie malowniczego Zalewu Sulejowskiego 3* Hotel Podklasztorze stanowi bardzo ciekawą propozycję dla rodzin z dziećmi. Obiekt położony jest na terenie założonego w XII wieku Opactwa Cystersów. Pełne historii i tajemnic wnętrza przypadną do gustu zarówno dorosłym, jak i najmniejszym gościom. Warto wspomnieć, że budowla ta została uznana za pomnik historii.

Pokoje urządzone są nowocześnie, choć w stylu nawiązującym do historycznego przeznaczenia na potrzeby opactwa. Również hotelowa restauracja w pełni oddaje charakter klasztoru, a dla chętnych możliwe jest zorganizowanie biesiady cysterskiej, umożliwiającej poznanie zwyczajów zamieszkujących ja niegdyś mnichów.

Warto wspomnieć, że Hotel Podklasztorze posiada certyfikat hotelu przyjaznego rodzinie. Dzieciom obiekt oferuje salę zabaw Figloraj, z basenem z piłeczkami, mini zjeżdżalnią, miejscem do wykonywania prac plastycznych i sporą ilością zabawek. W recepcji dostępna jest konsola Xbox z sensorem Kinect. Przed budynkiem dostępny jest również niewielki plac zabaw.

Dorosłym klientom hotel oferuje szeroką gamę zabiegów SPA, a 20-metrowy basen będzie miłym relaksem zarówno dla dzieci, jak również dla opiekunów. Ponadto w ramach rozrywek wewnątrz hotelu można zagrać w ping-ponga, bilard, lub airhockey. Okoliczne szlaki rowerowe oraz bliskość Zalewu Sulejowskiego sprawiają, że jest to doskonała propozycja również na letni urlop.

Strona główna hotelu: http://www.hotelpodklasztorze.pl/pl

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola oznaczone są: *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.