Hotel Platinum Aqua Fun & Events

Platinum zlokalizowany jest na Mazurach w Ostródzie w bliskim sąsiedztwie Jeziora Drwęckiego. Dookoła miasta położonych jest 15 jezior, które przyciągają pasjonatów sportów wodnych, ale nie tylko. Warto skorzystać z hotelowych rowerów i poznać piękne oraz zielone okolice.

Pokoje dostosowane są do potrzeb dzieci i nie trzeba zabierać ze sobą niezbędnych akcesoriów np. łóżeczka, wanienki, podgrzewacza do butelek, czajnika, zabezpieczeń kontaktów. Dla maluchów przewidziane są dodatkowe ręczniki, pościel i szlafroki.

Hotel połączony jest podziemnym przejściem z parkiem wodnym, z którego można bezpłatnie korzystać w godzinach 6-22. Znajdują się tam m.in. wanny z hydromasażem, sauny, basen dla dzieci. „Kraina Bul Bul” to płytki basenik z ciepłą wodą, zabawkami i atrakcjami dla najmłodszych. Jest tam też rwąca rzeka dla starszaków.

Restauracja przygotowana jest na przyjmowanie najmłodszych wczasowiczów. Szef kuchni opracował dla nich kolorową kartę dań, z której można wybrać np. „Łapki niedźwiadka, Nuggetsy”, „Przystanek Dżungla – zupa jarzynowa z brokułem”. Podczas śniadania wystawiony jest oddzielny, niższy stolik z potrawami i zastawą dla dzieci. Wyznaczony jest też dla nich kącik zabaw.

W Platinum wydzielono fenomenalną strefę zabaw dla milusińskich (Kidz Fun), w której pracują kompetentne animatorki. Dzieciaki mogą się wyszaleć w „Miękkiej Jaskini” (bezpieczny labirynt), uskuteczniać zabawy w chowanego, oglądać bajki… Codziennie organizowane są zajęcia dla smyków np. cyrkowe. Starsze dzieci chętnie odwiedzają pokój z konsolą do gier PlayStation, a także korzystają z oferty Kidz SPA np. wykonywanie zmywalnych tatuaży.

Strefa Kidz Fun posiada monitoring, dzięki któremu rodzice mogą mieć swoje pociechy na oku w wewnętrznym kanale TV.

Czas spędzony w hotelu Platinum to rozrywka dla całych rodzin – zadowoleni rodzice i dzieci.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola oznaczone są: *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.