Hotel Ognisty Ptak

Hotel Ognisty Ptak (trzygwiazdkowy) zlokalizowany jest nad brzegiem jeziora Święcajty w miejscowości Ogonki w odległości 18 km od Giżycka i 6 km od Węgorzewa. Składa się z kompleksu domków oraz budynku hotelowego. Obiekt dysponuje prywatną plażą, przystanią, a także wypożyczalnią jachtów, kajaków i łodzi. Możesz skorzystać z hotelowych rowerów i przemierzać szlaki turystyczne z dzieckiem w foteliku.

Ognisty Ptak od początku istnienia nawiązuje stylem i wystrojem wnętrz do kultury żeglarskiej, co widoczne jest w konstrukcji budynku, którego kształt przypomina bryłę statku.

W restauracji zjesz regionalne potrawy oraz specjały kuchni europejskiej. Znajdziesz tam krzesło do karmienia dla maluchów, plastikową zastawę i dostosowane dla nich menu. Kolorowanki umilą im czas i zaabsorbują uwagę, a ty w tym czasie spokojnie poucztujesz.

Wyposażenie pokoi dostosowane jest do przyjmowania najmłodszych gości. Obsługa dostarczy ci m.in. dodatkowe koce, łóżeczko, zabezpieczenia kontaktów.

Małe dzieci mogą się popluskać w brodziku, a dorośli w głębszym basenie. Atrakcją dla rodziców jest np. jacuzzi, sauna, zabiegi SPA. W okresie letnim można poleżeć na plaży i się poopalać. Postawiono tam specjalnie dla dzieci zjeżdżalnię. Można stracić zbędne kalorie podczas rodzinnych gier np. w siatkówkę, darta, ping-ponga. Milusińscy rozładują pokłady energii na nowoczesnym placu zabaw. Gdy pogoda nie dopisze, dzieci pobawią się w pokoju zabaw, gdzie znajdą np. basen z piłeczkami, klocki. Opiekunki organizują programy animacyjne dla smyków. Istnieje możliwość wynajęcia niani do swojej pociechy.

Gdy wystarczy wam czasu watro odwiedzić pobliskie atrakcyjne miejsca np. Galindię – Wioskę Wikingów, Mazurolandię – Park Miniatur.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola oznaczone są: *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.