Hotel Lidia

żródło: http://www.hotel-lidia.pl/galeria

Nowoczesny i doskonale wyposażony hotel Lidia w nadmorskiej miejscowości Darłówko, to jedna z lepszych propozycji dla rodzin z dziećmi. Maluchy traktowane są tam jako najważniejsi goście, aczkolwiek obsługa obiektu nie zapomina również o dorosłych. Zarówno Ci mniejsi, jak i więksi członkowie rodziny nie będą się nudzić, a gdy rodzicom przyjdzie ochota na odpoczynek w hotelowym SPA, do akcji wkroczą animatorzy i opiekunowie.

Położenie blisko plaży sprawia, że wypoczynek w tym hotelu jest dobrą propozycją na letnie wypady. Gdy pogoda nie sprzyja można z powodzeniem skorzystać z hotelowego basenu. Animacje i zajęcia organizowane dla najmłodszych umilą pobyt w tym miejscu.

Do dyspozycji dzieci jest sala zabaw ze ścianką wspinaczkową oraz strefą artystyczną a także zewnętrzny, dobrze wyposażony placyk z małpim gajem. W restauracji dostępne jest specjalne dziecięce menu oraz kącik zabaw. Hotel oferuje szereg udogodnień dla rodziców z najmniejszymi dziećmi. Wykaz usprawnień przedstawia poniższa lista.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola oznaczone są: *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.