Holiday Inn Józefów

4* Hotel Holiday Inn w Józefowie położony jest tuż poza granicami Warszawy. Ze stolicy możemy do niego dotrzeć drogą na Otwock. Ten czterogwiazdkowy kompleks to ekskluzywna propozycja zarówno w zakresie spotkań biznesowych i konferencji, jak również wypoczynku w gronie rodziny.

Placówka została bardzo dobrze przystosowana dla najmłodszych gości. Wewnątrz przygotowano dzieciom dobrze wyposażoną salę zabaw, maluchy mogą również liczyć na swój kącik w restauracji. Przylegający do hotelu plac posiada bezpieczną nawierzchnię i całkiem pokaźną ilość urządzeń. Do dyspozycji gości udostępniono również boisko wielofunkcyjne, na którym z powodzeniem w bezpiecznych warunkach mogą bawić się małe dzieci. Dużym powodzeniem wśród najmłodszych mieszkańców hotelu cieszy się także park linowy.

Na miejscu możemy wypożyczyć różnego rodzaju sprzęt sportowy: piłki, rakiety, rowery młodzieżowe, foteliki rowerowe, kaski. Dzięki temu z powodzeniem możemy rozkoszować się wycieczkami rowerowymi, minigolfem, grą w tenisa, badmintona, czy koszykówkę.

Pokoje hotelowe zostały odpowiednio wyposażone w niezbędny osprzęt i szereg udogodnień. Warto wspomnieć, że pracownicy recepcji z miłą chęcią podejmą się zorganizowania opieki dla naszego malucha.

Placówka jest często odwiedzana przez gwiazdy różnego formatu, tak więc podczas pobytu w Holiday Inn Józefów możemy spotkać aktorów filmowych, teatralnych i artystów z wielu branż.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola oznaczone są: *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.