Film „Złe mamuśki”

Film „Złe mamuśki” („Bad moms”) to najnowsza komedia twórców słynnej już trylogii „Kac Vegas”, która wchodzi do kin już początkiem sierpnia tego roku. Już sam trailer zapowiada niezłą zabawę. Film nie będzie grzeczny.

To opowieść o kilku przykładnych matkach i gospodyniach, które w końcu postanawiają urwać się ze smyczy i poszaleć. Rezygnują z wykonywania dotychczasowych obowiązków. Koniec pieluch, wywiadówek, pieczenia ciasteczek, prania, sprzątania i wszystkiego innego. One czują się jeszcze młode i chcą jeszcze poszaleć. W tym szaleństwie nie znają granic.

Główną bohaterką jest Amy Mitchell, kochająca matka dwójki dzieci, które są dla niej najważniejsze. W tej roli występuje znana m.in. z „Czarnego łabędzia” Mila Kunis. W końcu jednak traci cierpliwość. Ile w końcu można znosić niesforne dzieci, niedojrzałego męża czy upierdliwego szefa. Pęka w momencie gdy doskonałe matki i panie domu zaczynają wymagać rzeczy niemożliwych. W roli ich przywódczyni znana jako niezapomniana Kelly Bundy – Christina Applegate. W tej przełomowej chwili zmienia się z potulnej Amy w złośliwą i myślącą tylko o sobie kobietę. Łączy swe siły z dwoma podobnymi do niej mamami (Kristen Bell, Kathryn Hahn), które nie mogą odnaleźć się w swoich rolach. Dzięki temu mogą na nowo poczuć smak wolności i tego co utraciły wraz z narodzeniem dzieci. Zmieni to raz na zawsze ich dotychczasowe życie. Nowe doświadczenia sprawią jednak, że staną się także lepszymi matkami. Jak się okazuje szczęśliwa mama to bowiem także i lepsza mama.

komentarzy: 1

  1. Marta -  25 lipca 2016 - 09:11

    Obawiam się trochę zbyt dużej ilości głupawych scen, ale na pewno wybiorę się do kina, żeby się oderwać od codzienności 😉

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola oznaczone są: *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.