Artykuły

W dziale tym zebraliśmy artykuły pisane głównie przez rodziców. To zarówno opisy ciekawych historii dotyczących naszych pociech, w tym relacje z wakacji z nimi, jak i wybrane przepisy dla niemowląt i dzieci w wieku przedszkolnym.

Artykuł może dodać każdy z Was – wystarczy napisać do nas z prośbą o założenie konta. Na drugiej z naszych stron możecie też zgłaszać konkursy dla dzieci – zgłoszenia są bezpłatne ;)

Dieta przedszkolaka – co powinnaś wiedzieć?

Dieta przedszkolaka – co powinnaś wiedzieć?

Małe dzieci mają zupełnie inne zapotrzebowanie na składniki odżywcze niż dorośli. Ciągle uczą się, rozwijają i rosną, będąc jednocześnie w ciągłym ruchu. Warto wiedzieć, jak skomponować dietę malucha, by idealnie odpowiadała ona jego potrzebom.

Dużo energii, mało cukru

Przedszkolaki są …

Pomysły na zabawy z 5-latką

Pomysły na zabawy z 5-latką

Moja córcia uwielbia różnego rodzaju prace plastyczne. Pamiętam, jak rok temu próbowałam ją namówić, aby chwilę zajęła się kolorowaniem, abym ja mogła zająć się kilkumiesięcznym wtedy synkiem. Wtedy jednak nie była tym zbytnio zainteresowana albo zaczynała i szybko się nudziła, …

Prezentowe inspiracje – drewniane zabawki

Prezentowe inspiracje – drewniane zabawki

Zbliżają się Święta, a wraz z nimi czas prezentów. Czy są jakieś sprawdzone, ponadczasowe pomysły na prezenty? Są! Drewniane zabawki! Wyjątkowe, funkcjonalne i ekologiczne. Poniżej kilka inspiracji drewnianych zabawek, które posłużą Twojemu dziecku przez długie lata.

 

Walizka z narzędziami